Brutalna napaść na kwiaciarkę w powiecie kozienickim. Policja zatrzymała 14-latka

Kozienicka policja informuje o brutalnej napaści na 63-letnią kobietę sprzedającą kwiaty. 14-letni domniemany sprawca zaatakował ją ostrym przedmiotem, a następnie ukradł niewielką sumę pieniędzy i uciekł.
Zobacz wideo Glapiński obawia się o telewizję: Elicie marzy się, żeby było jedno obowiązujące stanowisko

"Wczoraj na terenie powiatu kozienickiego doszło do brutalnego napadu na kwiaciarkę. Sprawca zaatakował kobietę ostrym narzędziem, skradł niewielką kwotę pieniędzy i uciekł, pozostawiając na miejscu kobietę z licznymi obrażeniami ciała" - informuje mazowiecka policja. Ranna 63-latka zdołała wezwać pomoc. Na miejsce przestępstwa przyjechali policjanci, którzy udzielili kobiecie pierwszej pomocy. Po przyjeździe karetki funkcjonariusze rozpoczęli obławę.  

Brutalna napaść na kwiaciarkę w powiecie kozienickim. Policja zatrzymała 14-latka

"Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach skierował na miejsce wszystkie siły z całej jednostki. Miejscowych policjantów wspierali funkcjonariusze z KWP zs. w Radomiu, w tym technicy z Laboratorium Kryminalistycznego, którzy uczestniczyli w oględzinach miejsca zdarzenia" - informuje policja. Na miejscu znaleziono nóż i zabezpieczono monitoring. W ciągu kilku godzin policjanci wpadli na trop prawdopodobnego sprawcy.

"Około godziny 19  zapukali do jego domu w pow. kozienickim. Okazało się, że sprawcą jest 14-latek, który został zatrzymany i osadzony w Policyjnej Izbie Dziecka. Teraz sprawą nieletniego zajmie się Sądu Rejonowego w Kozienicach Wydział Rodzinny i Nieletnich" - informuje policja.

Więcej o: