Grójec. 23-letnia sklepowa zdrapała 3300 losów o wartości 21 tys. złotych. Grozi jej więzienie

Wareccy policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę, która pracując w sklepie, gdzie dostępne były gry losowe, uszkodziła zdrapki o wartości ponad 21 tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do popełnionych czynów. Grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W marcu br. w Komisariacie Policji w Warce przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu ponad 3 300 sztuk losów oraz kradzieży 2 500 złotych - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu. Jak dodaje, przestępstwa zaistniały od lipca ubiegłego roku do marca 2023 r. w sklepie, w którym znajduje się punkt zajmujący się sprzedażą gier losowych.

Zobacz wideo 45-latek został przyłapany na kradzieży gadżetów erotycznych. Dla niepoznaki przebrał się za kobietę

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Właściciel punktu wycenił straty z tego tytułu na ponad 21 000 złotych. Policjanci zajmujący się sprawą na podstawie informacji przekazanych przez właściciela sklepu wytypowali kobietę podejrzewaną o dokonanie tego zniszczenia. Według ustaleń, ta sama osoba była również odpowiedzialna za kradzież pieniędzy z kasy sklepu" - podaje nadkom. Wójcik.

Grójec. Policjanci zatrzymali 23-letnią sklepową. Zdrapała 3300 losów

21 marca br. policjanci zatrzymali 23-letnią mieszkankę powiatu grójeckiego, która była zatrudniona w opisanej placówce handlowej. Kobieta przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów. Usłyszała zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży. Za czyny których się dopuściła, grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

WAŻNE Książę William w Polsce. Rozpoczęło się spotkanie z Andrzejem Dudą

Więcej o: