Grójec. 23-letnia sklepowa zdrapała 3300 losów o wartości 21 tys. złotych. Grozi jej więzienie

Wareccy policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę, która pracując w sklepie, gdzie dostępne były gry losowe, uszkodziła zdrapki o wartości ponad 21 tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do popełnionych czynów. Grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W marcu br. w Komisariacie Policji w Warce przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu ponad 3 300 sztuk losów oraz kradzieży 2 500 złotych - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu. Jak dodaje, przestępstwa zaistniały od lipca ubiegłego roku do marca 2023 r. w sklepie, w którym znajduje się punkt zajmujący się sprzedażą gier losowych.

Zobacz wideo 45-latek został przyłapany na kradzieży gadżetów erotycznych. Dla niepoznaki przebrał się za kobietę

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Właściciel punktu wycenił straty z tego tytułu na ponad 21 000 złotych. Policjanci zajmujący się sprawą na podstawie informacji przekazanych przez właściciela sklepu wytypowali kobietę podejrzewaną o dokonanie tego zniszczenia. Według ustaleń, ta sama osoba była również odpowiedzialna za kradzież pieniędzy z kasy sklepu" - podaje nadkom. Wójcik.

Grójec. Policjanci zatrzymali 23-letnią sklepową. Zdrapała 3300 losów

21 marca br. policjanci zatrzymali 23-letnią mieszkankę powiatu grójeckiego, która była zatrudniona w opisanej placówce handlowej. Kobieta przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów. Usłyszała zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży. Za czyny których się dopuściła, grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Więcej o: