Legionowo. Młody mężczyzna z poderżniętym gardłem. Tragiczny finał awantury

W piątkowy wieczór w Legionowie doszło do awantury między mężczyznami, którzy wspólnie spędzali wieczór. Nagle jeden z nich ugodził nożem w szyję 22-latka. Mężczyzna zmarł, a pozostali zostali zatrzymani przez policję.

- Po godz. 21 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic Legionowa doszło do awantury. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia okazało się, że pomimo prowadzonej reanimacji śmierć poniósł mężczyzna - powiedziała w rozmowie z portalem wirtualnelegionowo.pl komisarz Justyna Stopińska, z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Jak dodała, ofiara odniosła obrażenia zadane ostrym narzędziem. Policjanci zatrzymali na miejscu zdarzenia cztery osoby, które mogą mieć związek ze sprawą.

Zobacz wideo 30 punktów karnych i 5000 zł mandatu dla kierowcy BMW

Według ustaleń "Gazety Wyborczej" zatrzymane osoby to mężczyźni, którzy wspólnie spędzali piątkowy wieczór. Jeden z nich nożem ugodził 22-letniego mężczyznę w gardło. 

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

"Tuż po ataku wszyscy mężczyźni się rozbiegli, lecz chwilę później jeden z nich wrócił do ofiary i próbował zatrzymać krwawienie. Niedługo potem wszyscy zostali zatrzymani przez wezwany przez okolicznych mieszkańców patrol policji" - opisuje "GW".

Nóż kuchenny, którym sprawca  prawdopodobnie zadźgał mężczyznę, policjanci znaleźli koło ulicznego śmietnika.

Więcej o: