Warszawa. Atak na kontrolerów w autobusie linii 509. Policja publikuje wizerunek podejrzanego. Poznajesz?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o atak na kontrolerów biletów. Do napaści miało dojść 7 października ubiegłego roku w autobusie linii nr 509 przy Rondzie Starzyńskiego.
Zobacz wideo Czterech mężczyzn pobiło kibica przeciwnej drużyny w centrum Warszawy

"Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie ciała kontrolerów ZTM" - informuje kom. Paulina Onyszko. Jak przekazuje policjantka, do zdarzenia miało dojść w październiku ubiegłego roku.

Warszawa. Zaatakował kontrolerów biletów. Policja publikuje wizerunek

Jak wskazuje policja, poszukiwany mężczyzna jest najprawdopodobniej obcokrajowcem. "Ma około 25-30 lat, jest wysokiego wzrostu, ma wysportowaną sylwetkę, posiadał ciemny zarost. Ubrany był w czarną kurtkę, ciemne spodnie jeansowe, czarną wełnianą czapkę i białe buty" - czytamy w komunikacie. Zdjęcie mężczyzny znajdziecie także w galerii dołączonej do naszego artykułu.

Więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Ponieważ policjantom dotychczas nie udało się schwytać napastnika, postanowili zwrócić o pomoc do obywateli. Każdy, kto ma informacje na temat mężczyzny, może zgłosić się na komendę przy ulicy Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723-75-56, 47 723 83 29, 47 723 84 29, powołując się na numer l.dz. SO8/23.

Informacje na temat poszukiwanego, można też przesyłać na adres e-mail: krp6.wk@ksp.policja.gov.pl.

Mundurowi gwarantują świadkom anonimowość.

Więcej o: