Radzymin. Wjechał w filar wiaduktu, był pijany. Trafił do szpitala. "Odpowie przed sądem"

Kierujący autem osobowym wjechał w filar wiaduktu trasy S8. Okazało się, że mężczyzna był pijany - w wydychanym powietrzy miał dwa promile. Został przetransportowany do szpitala.
Zobacz wideo Iluminacja w Warszawie. Tak wygląda świąteczna stolica

Do zdarzenia doszło w miejscowości Ciemne koło Radzymina (pow. wołomiński, woj. mazowieckie). Jak przekazała policja w rozmowie z TVN Warszawa, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w tej sprawie w poniedziałek po godz. 23:00.

Kierowca był pijany

Według relacji reportera TVN Warszawa na rondzie na węźle Radzymin kierujący samochodem marki BMW uderzył w filar wiaduktu trasy S8. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Został przetransportowany do szpitala. Za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem - powiedziała w rozmowie z TVN Warszawa Monika Kaczyńska, oficer prasowa policji w Wołominie.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

We wtorek rano policja poinformowała, że minionej doby funkcjonariusze interweniowali 11045 razy. "Zatrzymaliśmy 372 sprawców przestępstw, w tym 198 kierowców po alkoholu. W ręce mundurowych wpadło 119 poszukiwanych. Na drogach doszło do 34 wypadków, w których zginęło pięć osób, a 43 zostały ranne" - podkreślono w komunikacie.

Więcej o: