Warszawa. Groźny finał próby kradzieży na Pradze Północ. Ochroniarz dźgnięty nożem

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek około południa w drogerii przy Ulicy Targowej na warszawskiej Pradze. Mężczyzna, który został przyłapany na kradzieży w drogerii, dźgnął nożem ochroniarza, który chciał go zatrzymać.

W piątek około południa w drogerii na warszawskiej Pradze przy ulicy Targowej 33 doszło do próby kradzieży. Jak informuje stołeczna "Wyborcza" w jej trakcie ranny został ochroniarz, który pracował w sklepie.

Warszawa. Groźny finał próby kradzieży. Ochroniarz dźgnięty nożem

- Klient narodowości gruzińskiej z kradzionym towarem przeszedł linię kas. Interweniował pracownik ochrony, który nie chciał go wypuścić. Doszło do szarpaniny, podczas której ochroniarz został raniony nożem - przekazała w rozmowie z "GW" Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

TVN Warszawa informuje, że rannego mężczyznę przetransportowano do szpitala. Według doniesień stacji był on przytomny.

Napastnik został natomiast przekazany w ręce policjantów. Miał zostać przewieziony na komendę, gdzie zaplanowano dalsze czynności z udziałem tłumacza.

Policjanci nie informują, jakie przedmioty próbował ukraść mężczyzna. Jak przekazują, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji lokalnych na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: