Warszawa. Tragiczny wypadek na ul. Cybernetyki. Nie żyje kobieta potrącona na pasach

Na ulicy Cybernetyki w Warszawie doszło w piątek do tragicznego wypadku. Kierujący autem potrącił przechodzącą przez pasy pieszą. Kobieta nie żyje.
Zobacz wideo Józefin pod Warszawą. Pierwszy śnieg

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek po południu na ulicy Cybernetyki w Warszawie. - Zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godzinie 15:18. - przekazał w rozmowie z TVN Warszawa Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. 

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy na sesji Rady Warszawy 17 listopada 2022 r.Warszawa. Od nowego roku wyższe podatki od nieruchomości. Radni PiS byli przeciw. "Zły kierunek"

"To musiało być bardzo silne uderzenie"

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, piesza został potrąca przez kierowcę opla. W momencie zdarzenia kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych. Nie udało się jej uratować.

- To musiało być bardzo silne uderzenie. Świadczą o tym uszkodzenia widoczne na samochodzie, na jezdni zostały także buty dziewczyny. Na miejscu jest kilka załóg policji, która kieruje na objazdy. Pracuje także prokurator - takie informacje przekazał reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński, który był na miejscu wypadku.

Jarosław Florczak podkreślił, że kierowca auta był trzeźwy. - Ale to są wstępne ustalenia. W sprawie będzie prowadzone śledztwo - zaznaczył.

Worki z węglem (zdj. ilustracyjne)25-latek odwiedził babcię i ukradł jej 20 worków z węglem. Wpadł, bo posiadał narkotyki

Więcej o: