Tramwaj LEGO ze św. Mikołajem jeździ już po Warszawie. Wiemy, jak wygląda w środku

Do 4 grudnia po Warszawie będzie jeździł tramwaj LEGO. Największą atrakcją jest znajdujący się w wagonie św. Mikołaj i duża maskotka Ninja Kai. Kursy tramwajem nie są biletowane.

O świątecznej akcji Tramwaje Warszawskie informują na Facebooku. "Jak Ci się podoba specjalny tramwaj LEGO? W środku oprócz dekoracji jest figura Mikołaja zbudowana z klocków. Główna atrakcja to przebrany w kostium Mikołaj oraz Ninja Kai, z którymi będzie możesz zrobić sobie zdjęcie" - czytamy we wpisie. 

Tak wygląda tramwaj LEGO. Kursuje do 4 grudnia

Spółka obiecuje, że na podróżnych czekają niespodzianki. "W tramwaju wszystkie dzieci dostaną listy, które następnie będą mogły wypisać i wysłać za darmo do Mikołaja, wrzucając je do skrzynki pocztowej" - napisano. Od wewnątrz tramwaj udekorowany świątecznymi ozdobami (więcej zdjęć można zobaczyć po kliknięciu przycisku "otwórz galerię").

Tramwaj w dni powszedni kursuje na trasie Ratuszowa ZOO - zajezdnia Mokotów, a w weekendy Ratuszowa ZOO - PKP Służewiec. Jak informują Tramwaje Warszawskie, "specjalny tramwaj reklamowy" będzie kursował do 4 grudnia.

Szczegółowy rozkład jest na planszy poniżej: 

Tramwaj Lego kursuje do 4 grudniaTramwaj Lego kursuje do 4 grudnia facebook.com/tramwaje.warszawa

Więcej o: