Warszawa. Zderzenie tramwajów na Bródnie. Na miejscu trzy karetki pogotowia

W środę 28 września w godzinach porannych doszło na warszawskim Bródnie do zderzenia dwóch tramwajów. Wypadek wydarzył się u zbiegu ulic Pożarowej i Odrowąża. Występują opóźnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Tramwaje zostały skierowane na trasy objazdowe.
Zobacz wideo Czy darmowy transport publiczny jest dobrym pomysłem? Ekspert wyjaśnia

Jak relacjonuje serwis tvnwarszawa.pl, w zdarzeniu brały udział tramwaje linii 4 i 25. Obydwa są rozbite i obecnie blokują torowisko. Na miejsce wypadku przyjechały trzy karetki pogotowia. Są tam również pracownicy Tramwajów Warszawskich.

Jak dodaje serwis, nie ma utrudnień dla kierowców, jednak z opóźnieniami muszą się liczyć pasażerowie transportu miejskiego. Służby nie informują, jak długo potrwają utrudnienia.

Warszawa. Zderzenie tramwajów na Bródnie. Tramwaje skierowane na trasy objazdowe

Ja informuje Warszawski Transport Publiczny, tramwaje zostały skierowane na trasy objazdowe:

Linia 1 w kierunku Annopol: …Starzyńskiego, rondo Żaba, 11-go listopada, Targowa, Ratuszowa, Jagiellońska, Starzyńskiego… > Banacha,

Linie 3, 4, 25 w kierunku Żerań Wsch./Annopol: …rondo Żaba, Starzyńskiego, (tor tech.), 11-go listopada… > Gocławek, Wyścigi, Banacha.

Uruchomiono także linię Za Tramwaj na trasie: rondo Starzyńskiego 12 – Starzyńskiego – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – Żerań Wschodni 

Więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: