Wilanów - na klatce schodowej znaleziono zakrwawione ciało kobiety. Zatrzymano 14-latka

Na klatce schodowej jednego z bloków w warszawskim Wilanowie znaleziono zakrwawioną kobietę. 76-latki nie udało się uratować. W tej sprawie zatrzymany został 14-latek.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal tvnwarszawa.pl. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z bloków przy ul. Gubinowskiej w warszawskim Wilanowie.

Jak przekazał Robert Koniuszy, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, policjanci z Wilanowa interweniowali tam w związku ze zgłoszeniem, że na klatce schodowej leży zakrwawiona kobieta. Po dotarciu na miejsce zdarzenia ratownicy medyczni rozpoczęli reanimację. Niestety kobieta zmarła.

Wilanów. Nie żyje 76-letnia kobieta. Zatrzymano nastolatka

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów przeprowadzili na miejscu odpowiednie czynności. W tej sprawie zatrzymany został 14-latek. Nastolatek według informacji przekazanych przez policję "może mieć związek ze sprawą".

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

Z uwagi na wiek zatrzymanego, całość materiałów została przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich, który będzie podejmował dalsze decyzje w tej sprawie.

Zobacz wideo Jak udzielać pierwszej pomocy? Policjanci tłumaczą krok po kroku
Więcej o: