29-latek z Warszawy ukrył w domu narkotyki warte 100 tys. zł. Grozi mu 10 lat więzienia

Policja ze Śródmieścia zatrzymała 29-letniego mężczyznę, który miał w domu 2 kilogramy narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli też w mieszkaniu mężczyzny gotówkę, w polskiej i obcej walucie, o równowartości 130 tys. zł.

Zatrzymany 29-letni obywatel Turcji usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny. 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zamiast przytrzymać drzwi windy starszej kobiecie z zakupami, zerwał jej złoty łańcuszek z szyi i uciek

Warszawa. Ukrył w domu narkotyki warte 100 tys. zł

Policja zatrzymała 29-latka, kiedy ten zaczął uciekać na widok patrolu na ulicy Brzozowej, nieopodal Rynku Starego Miasta w Śródmieściu Warszawy. Mężczyzna po drodze wyrzucił zapiętą na biodrach saszetkę. Tak chciał pozbyć się dowodów, ponieważ w środku było dziewięć zawiniątek z marihuaną. 

Obywatel Turcji nie miał przy sobie żadnych dokumentów, nie chciał powiedzieć, jak się nazywa ani podać adresu zamieszkania. Jednak policjanci ustalili bez pomocy zatrzymanego jego dane i dokładny adres, w którym 29-latek przebywał. 

Podczas przeszukania piwnicy oraz mieszkania mężczyzny, policjanci zaleźli pojemniki z pieniędzmi w euro, dolarach amerykańskich i złotówkach o łącznej wartości około 130 000 złotych. Funkcjonariusze odkryli też elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków i ponad 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: