Warszawa. Dwuletnia dziewczynka wypadła z dziewiątego piętra hotelu. Dziecko nie przeżyło

We wtorek po południu dwuletnia dziewczynka wypadła z dziewiątego piętra hotelu na warszawskich Stegnach. Życia dziecka nie udało się uratować.

TVN24 poinformowało o tragicznym wypadku, do którego doszło w środę 8 czerwca przed godziną 15. Z okna z hotelu przy ul. Mangalia wypadła dwuletnia dziewczynka. Na miejscu zjawiła się karetka pogotowia, jednak dziecko zmarło na miejscu.

Zobacz wideo 'Mój boże! Mój boże!'. Strażak pewnie złapał dziecko zrzucone z balkonu

Stegny. Dwulatka wypadła z okna na dziewiątym piętrze. Nie przeżyła 

Dziecko wypadło z okna na dziewiątym piętrze hotelu na warszawskich Stegnach. Mimo prób reanimacji, dziewczynki nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia przez prokuratora oraz wilanowską policję. Szczegóły zdarzenia nie są na razie znane. Według nieoficjalnych ustaleń TVN Warszawa rodzice dziecka pracowali w hotelu, w którym doszło do zdarzenia.

Więcej aktualnych wydarzeń z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lublin. Mężczyzna wypadł z dziewiątego piętra bloku. Przeżył

Kilka dni temu informowaliśmy o przypadku z Lublina. W sobotę 4 czerwca po południu 41-letni mężczyzna wypadł z dziewiątego piętra bloku w Lublinie. Mężczyzna przeżył upadek - według ustaleń miał wypaść na zasadzone w pobliżu bloku krzewy, trawę i elementy wyposażenia ogródka - mogły one zamortyzować upadek. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu. 

Więcej o: