Rozpylali gaz w pociągu. Mazowiecka policja publikuje wizerunki dwóch mężczyzn [ZDJĘCIA]

Policja z Mazowsza opublikowała wizerunek dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o rozpylanie nieznanej substancji w pociągu relacji Warszawa Wschodnia - Łowicz. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyzn.

Policja z Błonia na Mazowszu prowadzi sprawę dot. narażenia pasażerów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji doszło 25 maja br. 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Warszawa. Policja publikuje wizerunki podejrzewanych o rozpylenie nieznanej substancji

Jak przekazują mudurowi, w pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Łowicz dwaj młodzi mężczyźni rozpylili nieznaną substancję. Podejrzewanych o popełnienie tego czynu uchwyciły kamery monitoringu zainstalowane w sklepie. Na filmie zabezpieczonym przez policję widać, jak wchodzą oni do środka. Na innych ujęciach są między sklepowymi regałami. 

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 725 49 97, 47 724 38 60.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-206/22.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: