Policjanci z Mokotowa szukają mężczyzny, który molestował pasażerkę autobusu [ZDJĘCIA]

Mokotowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie molestowania pasażerki autobusu komunikacji miejskiej. Mężczyzna wbrew woli pokrzywdzonej kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając jej. Policja publikuje wizerunek podejrzewanego o ten czyn mężczyzny, a także prosi świadków zdarzenia o kontakt z komisariatem przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Do zdarzenia doszło w środę 18 maja 2022 roku około godziny 20.00 w autobusie linii 218 jadącego w kierunku Metra Wilanowskiego w momencie, kiedy zatrzymał się na przystanku Metro Wierzbno 06. Publikowany na zdjęciach mężczyzna wykorzystał fakt, że pokrzywdzona stała przy drzwiach wyjściowych odwrócona do niego tyłem. Wówczas kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając uda. Pokrzywdzona opuściła autobus na przystanku ul. Racjonalizacji, a następnie udała się w kierunku ul. Konstruktorskiej. Sprawca cały czas szedł za nią, dopiero na rondzie z ul. Konstruktorską po groźbie wezwania policji, oddalił się.

Poszukiwany mężczyzna podejrzewany jest molestowanie pasażerki autobusu miejskiegoPoszukiwany mężczyzna podejrzewany jest molestowanie pasażerki autobusu miejskiego Fot. Policja stołeczna

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: