Atak na Nowym Świecie. W sieci pojawiło się nagranie. Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego

W internecie pojawiło się nagranie z bójki na Nowym Świecie w Warszawie, w wyniku której zginął 29-latek. W związku ze śmiercią mężczyzny śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie. Mundurowi opublikowali wizerunek uczestnika zdarzenia, którego zarejestrowała kamera. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę.

Do zdarzenia (policja prowadzi postępowanie ws. zabójstwa 29-latka) doszło w nocy z soboty na niedzielę 8 maja na Nowym Świecie w Warszawie. Kilka osób prawdopodobnie pijanych, zaatakowało ostrym narzędziem mężczyznę, który stanął w obronie kobiet. Wcześniej miało dojść do awantury w jednej z bram na rogu Foksal i Nowego Światu. Wskutek zadanych ciosów mężczyzna zmarł. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane są pod nadzorem prokuratury.

Więcej informacji z kraju na głównej stronie Gazeta.pl

Atak na Nowym Świecie. W internecie pojawiło się nagranie

We wtorek w internecie pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Autorem filmiku jest najprawdopodobniej anonimowy świadek. Na filmie widać jak kilka osób bije mężczyznę, a następnie upadają przy bramie.

 

Atak na Nowym Świecie. Policja poszukuje uczestnika zdarzenia

Policjanci ze Śródmieścia, którzy prowadzą postępowanie, opublikowali na swojej stronie internetowej wizerunek uczestnika zdarzenia, które zarejestrowała kamera. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę.

- Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego - informuje komisarz Marcin Żurawski ze śródmiejskiej policji.

Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawatel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

Więcej o: