Warszawa. Atak na mężczyznę na Nowym Świecie. Nieoficjalnie: Miał stanąć w obronie kobiet

W weekend na ul. Nowy Świat kilka osób, prawdopodobnie pijanych, zaatakowało ostrym narzędziem mężczyznę, który stanął w obronie kobiet - ustaliła nieoficjalnie "Wyborcza". Wskutek zadanych ciosów mężczyzna zmarł.
Zobacz wideo Pijany kierowca? Okazało się, że jadący szlaczkiem mężczyzna ma niskie stężenie glukozy we krwi

W nocy z soboty na niedzielę zakrwawiony mężczyzna wszedł do sklepu przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Sprzedawca natychmiast wezwał karetkę, na miejsce przyjechała również policja. Stan poszkodowanego był krytyczny.

- W nocy otrzymaliśmy zgłoszenie, że do jednego ze sklepów przy ul. Nowy Świat przyszedł ranny mężczyzna - przekazała Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł w szpitalu - dodała.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Pogotowie (zdjęcie ilustracyjne)Warszawa. Ranny mężczyzna wszedł do sklepu na Nowym Świecie. Nie żyje

Policja poszukuje sprawców

Lokalna "Gazeta Wyborcza" podaje nieoficjalnie, że ataku miało dokonać trzech lub czterech mężczyzn, którzy prawdopodobnie byli pijani. Na rogu ulic Foksal i Chmielnej mieli oni zaczepiać przypadkowe kobiety i rzucać w nie lodami.

"Stołeczna" informuje, że miał im zwrócić uwagę mężczyzna, którego zaczęli kopać i zadawać mu ciosy ostrym narzędziem. - To był wysoki, rosły mężczyzna, w wieku tak między 20 a 30 lat. Miał dwie rany na plecach jakby mu ktoś przed chwilą wbił nóż - usłyszeli dziennikarze "Super Expressu" na miejscu tragedii.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniane są pod nadzorem prokuratury. Policja poszukuje sprawców i apeluje do osób, które mogą posiadać informacje na temat zdarzenia na ul. Nowy Świat w Warszawie o zgłaszanie się do najbliższego komisariatu.

Wypadek w okolicach KałuszynaPowiat miński. Czołowe zderzenie na krajowej dwójce. Kierowcy nie żyją

Więcej o: