Akcja służb na Jeziorku Czerniakowskim. Z wody wyłowiono ciało 49-letniej kobiety

Warszawscy policjanci w sobotę rozpoczęli poszukiwania kobiety, która nie wróciła do domu. Ustalili, że może ona przebywać w okolicach Jeziorka Czerniakowskiego. - Niestety, policjanci, którzy patrolowali ten teren znaleźli ciało kobiety - przekazał Rafał Markiewicz z KSP.
Zobacz wideo "Jesteśmy na terenie 'Szpiegowa'". Warszawa przejmuje budynek przy Sobieskiego 100

Jak podaje TVN Warszawa, w sobotę około godz. 6:30 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące 49-letniej kobiety, która nie wróciła do domu. - Podjęto czynności zmierzające do ustalenia miejsca jej pobytu. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta może znajdować się w okolicy Jeziorka Czerniakowskiego - powiedział, cytowany przez portal, Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

- Niestety, policjanci, którzy patrolowali ten teren znaleźli ciało kobiety - dodał.

Więcej wiadomości lokalnych na stronie głównej Gazeta.pl

Z Jeziorka Czerniakowskiego wyłowiono zwłoki kobiety

Ciało 49-latki znajdowało się w wodzie. Wezwano strażaków, którzy pomogli policji wyciągnąć je na brzeg. - Po zakończeniu działań, zostało przekazane funkcjonariuszom - przekazał, jak podaje TVN Warszawa, Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Sadyba24.pl poinformowała, że rodzina kobiety zidentyfikowała jej tożsamość.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili na miejscu zdarzenia czynności. Trwa ustalanie okoliczności śmierci kobiety.

Więcej o: