Ochota. Policjanci poszukują mężczyzny ws. pobicia w autobusie. Miał uderzyć pasażera butelką

Stołeczni policjanci poszukują mężczyzny, który miał zaatakować butelką, a następnie kopać i bić współpasażera autobusu. "Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę" - apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny funkcjonariusze.

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała pasażera autobusu nocnego linii N01. Do zdarzenia doszło 16 lutego 2022 roku kilka minut po północy w autobusie przy al. Jerozolimskich w Warszawie - przekazał oficer prasowy policji na Ochocie podkom. Karol Cebula.

Zobacz wideo Warszawa. Policjanci zatrzymali 13-latka, który podawał się za wnuczka i próbował wyłudzić pieniądze od 67-latka

Ochota. Mężczyzna zaatakował pasażera autobusu. Uderzył go butelką, kopał i bił po całym ciele

Stołeczni policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w sprawie pobicia. Obecnie funkcjonariusze z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzą czynności w tej sprawie. Do tej pory policjantom w wyniku śledztwa udało się ustalić, że do zdarzenia doszło podczas awantury słownej w nocnym autobusie miejski linii N01. Poszukiwany mężczyzna miał zaatakować pokrzywdzonego szklaną butelką, a następnie kopać i uderzać go rękami po całym ciele. Policjanci przekazali, że mężczyzna wyszedł na przystanku przy ul. Popularnej i oddalił się w nieznanym kierunku. 

Więcej wiadomości z kraju i świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów 47 723 93 82 lub 47 723 93 86, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50" - zaapelował podkom. Karol Cebula. Informacje w sprawie poszukiwanego mężczyzny można przekazywać także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: