Warszawa. Duża awaria na Bródnie, bez ciepła kilka tysięcy osób

O dużej awarii na warszawskim Bródnie, która objęła około 70 budynków, poinformowała w piątek po południu spółka Veolia Energia. Przekazano, że ma zostać naprawiona do sobotniego południa. Do tego czasu kilka tysięcy osób będzie mieć zimne kaloryfery.

"W rejonie ul. Malborskiej 1 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła" - przekazała w piątek Veolia Energia. Jak poinformowano, ciepła nie będą mieć mieszkańcy m.in. ulic Św. Wincentego, Krasiczyńskiej, Krasnobrodzkiej, Tokarza, Kondratowicza, Malborskiej, Głębockiej, Kowalskiego, Rzepichy (pełny wykaz ulic podajemy niżej).

Zobacz wideo https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-w-kanadzie-stan-wyjatkowy-w-ontario-z-powodu-protestu-przeciwko-restrykcjom-covid-19-i-blokowania-mostu-5595047

Bródno. Awaria ciepłownicza, kilka tysięcy osób z zimnymi kaloryferami

RMF FM podaje, że łącznie przerwę w dostawie ciepła odczuje kilka tysięcy mieszkańców (chodzi o około 70 bloków), a jej powodem jest wykrycie co najmniej dwóch nieszczelności na dużej rurze doprowadzającej wodę do tej części miasta. Z okolicznych studzienek wydobywa się gorąca para.

Spółka szacuje, że usunie awarię do sobotniego południa. Pod TYM adresem można znaleźć dokładną listę adresów objętych przerwą w dostawie ciepła.

W nocy termometry w Warszawie pokażą około 0 stopni, temperatura odczuwalna będzie o kilka stopni niższa.

Więcej o: