Warszawa. Sprawdzono dachy 84 budynków na Woli. "Bez użycia drabiny", a przy pomocy drona

Na warszawskiej Woli odbyła się kontrola dachów miejskich budynków. - W naszej pracy, gdy tylko to jest możliwe, staramy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Właśnie dlatego dachy administrowanych nieruchomości skontrolowaliśmy przy pomocy drona - tłumaczy Mateusz Matejewski, dyrektor ZGN Wola.
Zobacz wideo Warszawa. Policjanci zatrzymali 13-latka, który podawał się za wnuczka i próbował wyłudzić pieniądze od 67-latka

Wolski Zakład Gospodarowania Nieruchomościami zakończył kontrolę dachów budynków, które są własnością miasta. "Łącznie sprawdzono dachy 84 budynków, ale co ciekawe - bez użycia drabiny" - poinformowano na Facebooku.

- W naszej pracy, gdy tylko to jest możliwe, staramy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań - podkreślił Mateusz Matejewski, dyrektor ZGN Wola. - Właśnie dlatego dachy administrowanych nieruchomości skontrolowaliśmy przy pomocy drona, dzięki czemu udało się to zrobić równie dokładnie, ale zdecydowanie szybciej, niż gdyby na każdy budynek musieli wchodzić nasi technicy - dodał.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

ul. BednarskaUl. Bednarska. Zniszczone auta i kontenery. Runął mur zabytkowej kamienicy

"Analiza ułatwi nam podejmowanie decyzji w sprawie ewentualnych remontów"

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami zamieścił w mediach społecznościowych nagrania z kontroli. Jak podkreśla, można na nich sprawdzić zarówno aktualny stan techniczny zarówno samego poszycia, jak i znajdującego się na dachach wyposażenia, takiego jak kominy czy instalacje odgromowe.

- Analiza tych nagrań ułatwi nam podejmowanie decyzji w sprawie ewentualnych remontów - zaznacza Mateusz Matejewski.

Warszawa. Wjechał autem na teren zoo. 'Udałem się tam celem zobaczenia lwa'Warszawa. Wjechał autem na teren zoo. "Udałem się tam celem zobaczenia lwa". Teraz grozi mu więzienie

Więcej o: