PKP Warszawa Olszynka Grochowska. Pociąg potrącił dziewczynkę. Dziecko zginęło

W pobliżu stacji PKP Warszawa Olszynka Grochowska SKM-ka potrąciła dziewczynkę. Dziecko nie przeżyło. Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratora.
Zobacz wideo Pijany kierowca uciekał przed policją. Rozbił się na słupie

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek przed południem w pobliżu stacji PKP Warszawa Olszynka Grochowska na wysokości zbiegu ulic Makowskiej i Biskupiej na Pradze Południe.

- SKM-ka jadąca w kierunku Otwocka potrąciła śmiertelnie osobę płci żeńskiej. To wszystko, co możemy powiedzieć. Policjanci będą dokonywali czynności pod nadzorem prokuratora - przekazała w rozmowie z Radiem Dla Ciebie Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej policji. Później funkcjonariuszka dodała, że pociąg potrącił dziewczynkę. Nie ujawniła jednak wieku dziecka.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Warszawa. Śmiertelne potrącenie dziewczynki

Warszawski Transport Publiczny poinformował o utrudnieniach w kursowaniu pociągów. "W związku ze zdarzeniem na szlaku kolejowym Warszawa Olszynka Grochowska - Warszawa Gocławek > Otwock występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R7 i SKM linii S1. Ruch pociągów odbywa się po jednym torze w obu kierunkach. Możliwe opóźnienia, relacje skrócone, odwołania pociągów. Ponadto od godziny 10:05 do odwołania wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM - KM w pociągach SKM oraz KM na odcinku Warszawa Zachodnia - Otwock" - podano w komunikacie.

Więcej o: