PKP Warszawa Olszynka Grochowska. Pociąg potrącił dziewczynkę. Dziecko zginęło

W pobliżu stacji PKP Warszawa Olszynka Grochowska SKM-ka potrąciła dziewczynkę. Dziecko nie przeżyło. Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratora.
Zobacz wideo Pijany kierowca uciekał przed policją. Rozbił się na słupie

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek przed południem w pobliżu stacji PKP Warszawa Olszynka Grochowska na wysokości zbiegu ulic Makowskiej i Biskupiej na Pradze Południe.

- SKM-ka jadąca w kierunku Otwocka potrąciła śmiertelnie osobę płci żeńskiej. To wszystko, co możemy powiedzieć. Policjanci będą dokonywali czynności pod nadzorem prokuratora - przekazała w rozmowie z Radiem Dla Ciebie Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej policji. Później funkcjonariuszka dodała, że pociąg potrącił dziewczynkę. Nie ujawniła jednak wieku dziecka.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Pomazana przez wandali fasada kościoła Świętego Krzyża przy Krakowskim PrzedmieściuTrzy miesiące aresztu za bazgroły na fasadzie kościoła św. Krzyża w stolicy

Warszawa. Śmiertelne potrącenie dziewczynki

Warszawski Transport Publiczny poinformował o utrudnieniach w kursowaniu pociągów. "W związku ze zdarzeniem na szlaku kolejowym Warszawa Olszynka Grochowska - Warszawa Gocławek > Otwock występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R7 i SKM linii S1. Ruch pociągów odbywa się po jednym torze w obu kierunkach. Możliwe opóźnienia, relacje skrócone, odwołania pociągów. Ponadto od godziny 10:05 do odwołania wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM - KM w pociągach SKM oraz KM na odcinku Warszawa Zachodnia - Otwock" - podano w komunikacie.

84-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze (zdjęcie ilustracyjne).Mężczyzna rozbił szybę w aptece. Poproszono go o założenie maseczki

Więcej o: