Atak nożownika przed sklepem. Policja poszukuje Markusa Machałowskiego. "Może mieć niebezpieczne narzędzia"

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego Markusa Machałowskiego. To on jest podejrzany o zaatakowanie i ugodzenie nożem 27-letniego mężczyzny przed sklepem przy ul. Posagu Panien w Warszawie. "Może mieć przy sobie niebezpieczne narzędzia" - alarmuje policja, prosząc, by każdy, kto ma informacje na temat mężczyzny, skontaktował się ze śledczymi.

Jak czytamy w komunikacie, komenda policji na Ochocie prowadzi śledztwo ws. usiłowania zabójstwa. "Osobą podejrzaną o popełnienie tego czynu jest Markus Machałowski" - informuje policja. "Zdarzenie miało miejsce 13 grudnia bieżącego roku około godziny 11:30 w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Posagu 7 Panien 12 w Warszawie. Markus Machałowski zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem w plecy oraz rękę powodując rany kłute. Sprawca po zdarzeniu oddalił się pojazdem BMW model E46 sedan w kolorze szarym" - informuje policja.

Zobacz wideo Warszawa. Policjanci zatrzymali 13-latka, który podawał się za wnuczka i próbował wyłudzić pieniądze od 67-latka

Ursus. Policja poszukuje Markusa Machałowskiego 

Mężczyzna ma 28 lat. Funkcjonariusze opublikowali na swojej stronie zdjęcia domniemanego sprawcy i proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na jego temat (należy dzwonić pod numery telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51 lub wysłać e-mail na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.).

"Uwaga! Poszukiwany może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia" - czytamy.

Atak nożownika w sklepie na Ursusie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w sklepie przy ulicy Posag 7 Panien. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11:30. Wynikało z niego, że nieznany dotąd sprawca wysiadł z pojazdu bmw, zaatakował 27-letniego mężczyznę przed sklepem sieci Żabka, ugodził go kilka razy nożem i oddalił się - przekazał TVN Warszawa podkomisarz Karol Cebula, rzecznik prasowy z Komendy Rejonowej Policji III.

Więcej o: