Ursus. Nożownik zaatakował 27-latka pod sklepem. Trwa obława policyjna

Policjanci szukają nożownika, który przed jednym ze sklepów na warszawskim Ursusie zaatakował innego mężczyznę i uciekł. Ranny został przetransportowany do szpitala.
Zobacz wideo Klienci sklepu nie mieli masek, później byli agresywni. Policjant użył gazu i paralizatora

Jak informuje TVN Warszawa, do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem przed sklepem przy ulicy Posag 7 Panien. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11:30. Wynikało z niego, że nieznany dotąd sprawca wysiadł z pojazdu bmw, zaatakował 27-letniego mężczyznę przed sklepem sieci Żabka, ugodził go kilka razy nożem i oddalił się - przekazał podkomisarz Karol Cebula, rzecznik prasowy z Komendy Rejonowej Policji III. 

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Ursus. Atak nożownika przed sklepem

Funkcjonariusz poinformował, że poszkodowany w tym czasie był ze swoją partnerką. Kobiecie nic się nie stało. Ranny 27-latek został przewieziony do szpitala. Jak nieoficjalnie donosi "Gazeta Wyborcza", że mężczyzna otrzymał kilka ciosów w klatkę piersiową.

Reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński, który był na miejscu, przekazał, że sklep został zamknięty, a miejsce ataku odgrodzone policyjną taśmą. Jak dodał, wokół porozrzucane były opatrunki.

Więcej o: