Kawęczynek. Kobieta z ranami ciętymi znaleziona przy drodze. Policja zatrzymała 27-latka. Usłyszał zarzuty

Policja zatrzymała 27-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa kobiety. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Ciężko ranną kobietę znaleziono w piątek pod Piasecznem.
Zobacz wideo Tomaszów Lubelski. Potrącił kobietę na przejściu. Prawo jazdy posiadał dopiero od trzech dni

W piątek około godz. 14:00 przy ulicy Prostej w Kawęczynku (powiat piaseczyński, województwo mazowieckie) znaleziono zakrwawioną kobietę w średnim wieku. Miała ona rany kłute i cięte. Na miejsce przyjechali policjanci z Konstancina-Jeziorny, którzy podtrzymywali czynności życiowe rannej kobiety. Została ona przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jej stan jest ciężki.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Zatrzymano podejrzanego mężczyznę

Jak podaje tvn24.pl, powołując się na informacje od rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie nadkom. Jarosława Sawickiego, tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mężczyznę w mieszkaniu na warszawskich Bielanach. Mężczyzna trafił do aresztu.

Nadkom. Jarosław Sawicki przekazał, jak cytuje tvn24.pl, że 27-latek usłyszał zarzutu usiłowania zabójstwa kobiety i kierowania gróźb karalnych. Sąd zdecydował, że najbliższy trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Więcej o: