Marki. Ciała 18-latki i 21-latka znalezione w aucie przy centrum handlowym. Sprawę bada prokuratura

W sobotę w pobliżu centrum handlowego w Markach znaleziono ciała dwóch młodych osób. Na razie nie są znane przyczyny ich śmierci. Jak dowiedział się portal Metrowarszawa.gazeta.pl, ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich.

- O 10.30 otrzymaliśmy informację, która wpłynęła do nas z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w aucie w okolicach centrum handlowego w Markach znajdują się dwie nieprzytomne osoby - przekazała portalowi Metrowarszawa.gazeta.pl podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Lekarz stwierdził na miejscu zgon tych osób. Była to kobieta w wieku 18 lat i 21-letni mężczyzna.

Zobacz wideo Kim są uchodźcy i czym różnią się od migrantów?

Marki: Śmierć 18-latki i 21-latka

- Nic na chwilę obecną nie wskazuje na udział osób trzecich - mówi nam prok. Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie. Jak dodaje, nie jest wykluczone, że przyczyną śmierci kobiety i mężczyzny mogła być próba samobójcza lub nieszczęśliwy wypadek.

- Za wcześnie jednak, by cokolwiek przesądzać - podkreśla prokurator.

W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 18-latki i 21-latka, z ich ciał zostaną także pobrane próbki do badań toksykologicznych.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują specjaliści Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy.

Więcej o: