Warszawa. Tragiczny wypadek na Wisłostradzie. Kobieta wysiadła z taksówki wprost pod samochód

W nocy kierowca taksówki zatrzymał się na Wisłostradzie, aby wysadzić pasażerkę. Kobieta, wysiadając z auta, wpadła prosto pod nadjeżdżający samochód. Zginęła na miejscu.
Zobacz wideo Groźny wypadek w Annopolu. Po uderzeniu w krawężnik i latarnię kierowca i pasażerka wypadli z pojazdu

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z wtorku na środę w okolicach Mostu Gdańskiego w Warszawie. - O 1:25 w nocy odnotowaliśmy zdarzenie z Wybrzeża Gdyńskiego na wysokości ul. Wenedów. Doszło tam do tragicznego wypadku śmiertelnego, w którym zginęła 40-letnia kobieta. Została ona potrącona przez mazdę jadącą w kierunku w Żoliborza - przekazała portalowi warszawa.naszemiasto.pl Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Więcej informacji z Warszawy i okolic znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wypadek na Wisłostradzie. Kobieta zginęła na miejscu

Według informacji policji taksówka, którą jechała kobieta, zatrzymała się na lewym skrajnym pasie. 40-latka wysiadła z prawej strony, czyli na środkowy pas, którym jechała mazda. - Według wstępnych ustaleń, kierujący taksówką zatrzymał się na lewym skrajnym pasie na zielonym świetle przed przejściem dla pieszych. Pasażerka wyszła z prawej strony od razu wprost pod nadjeżdżającą mazdę - powiedział cytowany przez polsatnews.pl rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Kobieta zginęła na miejscu.

Kierujący taksówką i mazdą byli trzeźwi. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.

Więcej o: