Warszawa. Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach. Nie żyje kobieta

40-letnia kobieta we wtorek ok. 14.30 wypadła z czwartego piętra w galerii Złote Tarasy w Warszawie. Zginęła na miejscu. To już drugi tragiczny wypadek w galerii w ciągu tygodnia.

Do wypadku doszło ok. godz. 14:30 w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

Kobieta upadła z czwartego piętra na poziom minus jeden

- przekazał w rozmowie z Onetem podinsp. Robert Szumiata z warszawskiej policji.

Na ten moment policja nie informuje o przyczynach zdarzenia. Na miejscu pracuje policja i prokurator. 

Najnowsze informacje z kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Oświadczenie Złotych Tarasów

:W związku ze zdarzeniami na terenie CH Złote Tarasy z dnia 28 października br. oraz 2 listopada br. informujemy, że barierki oraz ruchome schody w CH Złote Tarasy spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego" - napisano.

"Wstępne ustalenia wskazują, że osoby zmarłe w ww. dniach, targnęły się na własne życie. Policja oraz Prokuratura nadal prowadzą czynności w tych sprawach. Wszelkie pytania dotyczące przyczyn wydarzeń oraz postępów w obu śledztwach prosimy kierować do wymienionych organów" - podkreślono.

Śmiertelny wypadek w galerii. Nie żyje mężczyzna

Zaledwie pięć dni temu w Złotych Tarasach zginął mężczyzna. 40-latek spadł z wysokości w okolicach schodów ruchomych. To nie pierwsze takie wypadki w Złotych Tarasach. Do podobnych zdarzeń dochodziło poprzednio w latach 2008 i 2010. Obie ofiary miały siedzieć na poręczy schodów ruchomych, stracić równowagę i spaść.

Więcej o: