Ciężarówka wywróciła się na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Pijany kierowca próbował uciec

Poważny wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie. Ciężarówka przewożąca okna przewróciła się na jezdnię. Pijany kierowca próbował uciec z miejsca wypadku, ale udało się go zatrzymać.

Do wypadku doszło około godziny 10:30 na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie. Ciężarówka przewożąca okna, przewróciła się na bok na jezdnie, a szkło z potłuczonych okien rozsypało się po ulicy. Ruch został całkowicie zablokowany. 

Kierowca tej ciężarówki podjął próbę ucieczki. Został jednak zatrzymany w pieszym pościgu. Po zbadaniu okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie

- powiedziała TVN24 Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Więcej informacji z Warszawy i okolic przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach. Pojawiły się nowe szczegóły w sprawie tragicznego zdarzenia - zdjęcie ilustracyjneŚmiertelny wypadek w Złotych Tarasach. Nowe szczegóły w sprawie zdarzenia

Paraliż w Warszawie

Wypadek na niemal dwie godziny sparaliżował ruch w tej części Warszawy. Ciężarówka leżała pod wiaduktem Alej Jerozolimskich i blokowała przejazd w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej. To newralgiczny punkt stolicy. W okolicy ronda Zesłańców Syberyjskich utworzyły się gigantyczne korki. Ruch przywrócono dopiero po godzinie 12. 

Więcej o: