Ogromny korek na S8 kończył się w Markach. Na trasie doszło też do wypadku. Lądował śmigłowiec LPR

We wtorek nad ranem na S8 utworzył się kilkukilometrowy korek. Utrudnienia w ruchu spowodowała kolizja, do której doszło na trasie na wysokości Bielan. Później również na S8 doszło do wypadku. Z powodu braku karetek, poszkodowanych zabrał śmigłowiec LPR

Korek, który utworzył się w północnej części stolicy, osiągnął osiem kilometrów. Jego koniec znajdował się dopiero w podwarszawskiej miejscowości - Markach

Zobacz wideo Jechał 221 km/h drogą S8 - zatrzymali go policjanci z wrocławskiej drogówki

Ogromny korek na S8. Samochody stały już w Markach

Do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem 5 października. Na trasie S8  na wysokości warszawskiej dzielnicy Bielany między węzłami Wisłostrada a Marymoncka przy ulicy Gdańskiej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jak donosi tvnwarszawa.pl, auta zjechały po jakimś czasie na pas awaryjny, co pozwoliło powoli rozładować ośmiokilometrowy zator, który kończył się w Markach.

- Na początku auta blokowały lewy pas jezdni w kierunku Poznania, przez co na trasie utworzył się bardzo duży korek. Na miejsce przyjechała już policja i kierowcy zjechali na awaryjny pas - zrelacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Na placu Bankowym lądował śmigłowiec LPRWarszawa. Na pl. Bankowym lądował śmigłowiec LPR

Wypadek na S8. Po rannych przeleciał śmigłowiec LPR

We wtorek na trasie S8 na wysokości ulicy Szeligowskiej w kierunku Białegostoku również doszło do wypadku. Jak podaje tvnwarszawa.pl w związku z brakiem karetek pogotowia po poszkodowanych przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

- Jedno auto najechało na drugie, na lewym pasie. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe, jednak nie ma wolnej karetki, więc na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba poszkodowana została zabrana do szpitala z urazem oka - wyjaśnił, jak doszło do zdarzenia reporter portalu.

Niewystarczająca liczb karetek w Warszawie jest związana z protestem ratowników medycznych

LPR na placu Bankowym w WarszawieProtest ratowników. MZ twierdzi, że przekazuje środki. Dyrekcja zaprzecza

Więcej o: