Mazowieckie. Dwaj chłopcy wypadli z ciągnika. Jeden z nich nie żyje

Dwaj chłopcy wypadli z jadącego ciągnika. W wyniku wypadku zginęło młodsze z dzieci. Zdarzenie miało miejsce w mazowieckiej miejscowości Zagórze, nieopodal Przysuchy.
Zobacz wideo Ełk. 39-latka nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Doszło do kolizji

Do tego tragicznego wypadku doszło we wtorek 7 września po południu. Dwaj chłopcy, w wieku pięciu i sześciu lat, wypadli z ciągnika rolniczego. Na skutek upadku młodsze z dzieci zmarło, z kolei starsze zostało zabrane do szpitala. Prokuratura bada okoliczności tego zdarzenia. 

Policja: 70-latek prowadzący ciągnik był trzeźwy

- Przed godziną 16 w miejscowości Zagórze w powiecie przysuskim, na terenie prywatnej posesji 70-letni mężczyzna, kierujący ciągnikiem rolniczym, przewoził dwoje dzieci w wieku pięciu i sześciu lat. Dzieci wypadły z ciągnika. Pięcioletni chłopiec, pomimo prowadzonej reanimacji, zmarł na miejscu. Z kolei drugi doznał ogólnych potłuczeń ciała - przekazał asp. sztab. Norbert Cibor z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu w rozmowie ze stacją TVN Warszawa. Policjant dodał, że 70-latek, pod którego opieką znajdowały się dzieci, był trzeźwy. 

Więcej o: