Bójka między kierowcami w al. Solidarności. Interweniujący policjant został potrącony

Kierowca smarta wymusił pierwszeństwo, co nie spodobało się kierującemu mercedesem. Między mężczyznami doszło do bójki. Próbujący interweniować policjant został potrącony przez jednego z nich.
Zobacz wideo Gorzów Wielkopolski. Brutalny atak mężczyzny na nieznaną kobietę w autobusie

Do zdarzenia doszło we wtorek przy al. Solidarności w Warszawie. Jak podaje stołeczna "Gazeta Wyborcza", dwóch kierowców wyszło z samochodów, zaczęło się popychać, a w końcu doszło między nimi do bójki. Powodem było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z nich, co nie spodobało się drugiemu.

Interwencja policjanta. Został potrącony

Bójkę zauważył policjant, który jechał w tym czasie do pracy. Funkcjonariusz próbował rozdzielić mężczyzn. Kierowca mercedesa nie przejął się tym jednak, wsiadł do auta i mimo że policjant zastąpił mu drogę, stając przed maską, ruszył.

"Potrącił policjanta i wiózł go na masce auta. Zatrzymał się dopiero po około 10 metrach. Wtedy policjant zabrał 48-latkowi kluczyki od samochodu i wezwał patrol" - informuje "Wyborcza". Kierowcy mercedesa postawiono zarzuty lekkiego uszkodzenia ciała i czynnej napaści na funkcjonariusza.

Więcej o: