Tragiczny wypadek na trasie S8. Ciężarówka wjechała w słup wiaduktu. Kierowca nie żyje

Na trasie S8 w Warszawie doszło do tragicznego wypadku. Jadący w kierunku Poznania kierowca tira wjechał w filar wiaduktu. Reanimacja nie przyniosła efektu, 29-latek zmarł.

Jak podaje stołeczna policja, do zdarzenia doszło we wtorek po południu. "Po godz. 15:00 na trasie S8 w kierunku Poznania doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń kierujący pojazdem ciężarowym volvo uderzył w filar wiaduktu. Niestety pomimo podjętej reanimacji kierujący zmarł" - poinformowali funkcjonariusze w krótkim komunikacie na Twitterze.

Zobacz wideo Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

O godz. 17.30 KSP informowała, że na miejscu nadal pracują służby. "Trwają oględziny. Policjanci kierują ruchem. Obecnie ruch w kierunku Poznania odbywa się dwoma pasami, natomiast w kierunku Białegostoku jednym" - napisano. 

Tragiczny wypadek na S8. Nie żyje 29-letni kierowca

Do wypadku doszło na wysokości ul. Sochaczewskiej. Za kierownicą tira siedział 29-latek. Mężczyzna jechał trasą S8 w kierunku Poznania. - Kierowca pojazdu ciężarowego marki Volvo z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechał z pasa jezdni i uderzył w filar wiaduktu. Pomimo podjętej reanimacji kierowcy nie udało się uratować. Na miejscu wciąż pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Będziemy szczegółowo ustalać okoliczności tego wypadku - powiedziała TVN Warszawa Gabriela Putyra Komendy Stołecznej Policji

"Ruch w kierunku Poznania odbywa się nadal tylko prawym pasem, a w stronę Białegostoku lewym pasem" - informował ok. 17.30 warszawski oddział GDDKiA. 

Więcej o: