Pod Nadarzynem audi zderzyło się z volvo. Finał tej kolizji jest co najmniej zaskakujący

Niecodzienny przebieg miała poniedziałkowa kolizja w Walendowie pod Nadarzynem (woj. mazowieckie). Audi zderzyło się z volvo. Volvo wylądowało na boku, ale wszyscy z niego wysiedli, po czym wsiedli do audi i odjechali. Kierowcę audi zostawili.

Policjanci ustalili, że kierowca audi prawdopodobnie nie znał osób, które uciekły jego samochodem z miejsca wypadku.

Zobacz wideo Dwa potrącenia na przejściu na tym samym skrzyżowaniu w dwa dni. Rowerzysta doznał urazu głowy

Nietypowa kolizja pod Nadarzynem. Audi zderzyło się z volvo

W poniedziałek po godz. 12 w Walendowie (gmina Nadarzyn), na ulicy Brzozowej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. - Audi zderzyło się z volvo. To drugie auto wylądowało na boku, po czym osoby z volvo wysiadły z auta, wsiadły do audi i odjechały. Na miejscu został tylko kierowca audi - podaje TVN24.

Rzeczniczka pruszkowskiej komendy Karolina Kańka, cytowana przez TVN24, poinformowała, że nikomu nic się nie stało. Dodała również, że wszystkie osoby z obu aut to obcokrajowcy.

Zderzenie dwóch aut pod Nadarzynem. Policja podaje szczegóły

- Podczas późniejszych ustaleń okazało się, że osoby z volvo porzuciły ten samochód i ukradły audi, które później zostało porzucone na terenie leśnym w miejscowości Wolica. Oznacza to, że doszło do krótkotrwałego zaboru pojazdu. W tej sprawie zostało złożone stosowne zawiadomienie. Prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości tych osób oraz ich zatrzymania - przekazała TVN24 Karolina Kańka.

W 2020 roku zgłoszono 23 540 wypadków drogowych mających miejsce na drogach publicznych, w strefach zamieszkania lub strefach ruchu. W porównaniu z danymi z 2019 roku, w którym policja zanotowało 30 288 wypadków, liczba ta spadła o 6 748 wypadków. Z kolei w 2020 roku zgłoszono 382 046 kolizji drogowych. W porównaniu do 2019 roku, w którym zgłoszono 455 454 kolizje, liczba ta spadła o 73 408 - wynika ze statystyk policji.

Więcej o: