Zaginął Włodzimierz Piątkowski. W latach 70. był wielokrotnym mistrzem Polski w boksie

31 maja 2021 r. w Warszawie zaginął Włodzimierz Piątkowski. Mężczyzna w latach 70. był popularnym sportowcem, wielokrotnym mistrzem Polski. 73-latek cierpi na chorobę Alzheimera i może potrzebować pilnej pomocy.

Jak informuje Fundacja ITAKA, Włodzimierz Piątkowski 31 maja wyszedł ze swojego domu na Bródnie. Ma 160 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemnoszarą kurtkę w typie wojskowym i ciemnoszare spodnie bojówki. Ma 73 lata. Jak podaje serwis tustolica.pl, Piątkowski cierpi na chorobę Alzheimera, w związku z czym może potrzebować pilnej pomocy. 

Włodzimierz Piątkowski to urodzony w Związku Radzieckim polski bokser. Z Gwardią Warszawa zdobywał drużynowe mistrzostwo Polski w 1976, 1978 i 1979 roku. Jeszcze przed przyjazdem do Polski w 1974 roku był srebrnym medalistą mistrzostw ZSRR.

Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Fundacja gwarantuje informatorom dyskrecję.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?
Więcej o: