Warszawa. Nie żyje były młodzieżowy radny. Jego partnerka usłyszała zarzut zabójstwa

W jednym z apartamentowców w Wilanowie został zamordowany 21-letni mężczyzna, który przez kilka lat był aktywnym radnym Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie. W ostatnim czasie studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Zarzut zabójstwa usłyszała jego partnerka, która miała ugodzić go nożem w brzuch. Między parą doszło do awantury.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazała, że 21-letnia Karolina B., partnerka Igora W.-K., byłego członka Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie, usłyszała zarzut zabójstwa. Jak opisuje Polsat News, mężczyzna zmarł po kilku dniach hospitalizacji po tym, jak został raniony nożem w brzuch. Do zdarzenia miało dojść podczas awantury w warszawskim Wilanowie - w apartamentowcu, w którym spotkał się ze swoją partnerką. 

Zobacz wideo Tymczasowy areszt dla 48-latka oskarżanego o zabójstwo matki

Warszawa. Nie żyje były członek Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie. Zarzut zabójstwa dla partnerki

Jak podaje "SE", z relacji sąsiadów wynika, że między parą wywiązała się awantura, a mężczyzna po dźgnięciu w brzuch wyszedł na zewnątrz i próbował wzywać pomocy. Za nim z mieszkania wyszła także Karolina B., którą później aresztowała policja. Pogotowie przetransportowało byłego młodzieżowego radnego do szpitala, ale po kilku dniach zmarł. Wówczas kwalifikację zarzutu partnerki mężczyzny zmieniono z "usiłowania zabójstwa" na "zabójstwo". Kobieta trafiła do aresztu na trzy miesiące. - Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi postępowanie przeciwko Karolinie B. - powiedziała w rozmowie z "SE" Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 

21-letni Igor W.-K. był studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim i członkiem IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Minister Czarnek złożył jego rodzinie i bliskim wyrazy współczucia.

Więcej o: