Wólka Radzymińska. Samochód osobowy zderzył się z łosiem. Kierowca trafił do szpitala

Po godzinie 8 w Wólce Radzymińskiej na ulicy Kapitana Stefana Pogonowskiego doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Kierowca został przewieziony do szpitala. Na drodze wystąpiły poważne utrudnienia, zablokowana była droga na Marki.

"Na miejscu 2 zastępy JRG Legionowo, WSP Zegrze oraz OSP Wólka Radzymińska" - informowała o służbach ratowniczych o godzinie 12 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

Zobacz wideo Grudziądz. Kierująca bmw wjechała w ścianę domu towarowego

Zderzenie samochodu z łosiem w Wólce Radzymińskiej

Jak informuje "Gazeta Powiatowa", "o godzinie 8:30 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z łosiem na ulicy Kapitana Stefana Pogonowskiego (DW 631) w Wólce Radzymińskiej na wysokości rzeki Beniaminówka". Na miejsce wypadku wysłane zostały cztery zastępy straży pożarnej z powiatu legionowskiego i policja. "Podczas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo" - czytamy na Facebooku Komendy. Droga na Marki była zablokowana

Wypadek w Zabagnie Pomorskie. Tragiczny wypadek w Zabagnie. Trzy osoby zginęły

Potrącił łosia. Kierowca trafił do szpitala

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce wypadku, okazało się, że kierowca samochodu samodzielnie opuścił rozbite po zderzeniu z łosiem auto i czekał na pomoc, siedząc na jezdni. Z ogólnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Zwierzę nie przeżyło wypadku.

Mapa Wypadek na S8 w Warszawie. Gigantyczny korek na Powstańców Śląskich [WIDEO]

Więcej o: