Atak nożownika na Mokotowie. Policja publikuje wizerunek mężczyzny i jego trasę ucieczki [ZDJĘCIA]

Na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Czerskiej, doszło do ataku nożownika. Mężczyzna, którego nie udało się jak dotąd zatrzymać, zadał poszkodowanej kobiecie cios ostrym narzędziem w okolicy głowy, przez co doznała m.in. urazów twarzoczaszki. Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach. Opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać podejrzanego.

Jak relacjonuje policja, do ataku w Warszawie doszło w czwartek 15 marca około godziny 19:00. Mężczyzna zaatakował kobietę na ul. Czerskiej 21 i uciekł. Funkcjonariusze - oprócz zdjęć - opublikowali również trasę ucieczki nożownika

Zobacz wideo Olsztyn. Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował 27-latka

Rysopis podejrzanego i droga ucieczki

Podejrzany mężczyzna ma około 30-40 lat, około 180 cm wzrostu. W czasie ataku był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie. Po tym, jak zaatakował kobietę w okolicy ulicy Czerskiej, uciekał ulicą Podchorążych aż do skrzyżowania, a potem skręcił w ulicę Sielecką.

Warszawa. Nożownik na Mokotowie. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniachWarszawa. Nożownik na Mokotowie. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Fot. KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów / http://mokotow.policja.waw.pl/

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje o tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca, w którym przebywa, są proszeni o kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Można skontaktować się z nimi osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie lub zadzwonić na całodobowe numery: 47 72 392 50 lub 47 72 392 51.

Odnalazła się 8-letnia MałgosiaZaginioną 8-letnią Małgosię znaleźli mieszkańcy. "Gdzie byłaś, córeczko?"

Policjanci przyjmą też wszelkie informacje drogą e-mailową na adres:  oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu KRP II pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Więcej o: