Konstancin-Jeziorna. Pijany i bez prawa jazdy skasował przystanek. Wszystko transmitował w sieci

Kierowca chryslera z impetem wjechał w przystanek w Konstancinie-Jeziornie. Okazało się, że 27-latek nie posiada prawa jazdy i był pod wpływem alkoholu. Cały wypadek transmitował na żywo w internecie.

W środę, na przystanku autobusowym w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Mirkowskiej doszło do wypadku samochodowego. Kierowca chryslera wjechał w przystanek, na którym 76-letnia kobieta czekała na autobus. Wiata przystankowa została kompletnie zniszczona. Seniorka doznała niewielkich obrażeń.

Zobacz wideo Grudziądz. Kierująca bmw wjechała w ścianę domu towarowego

Konstancin-Jeziorna. Wjechał w przystanek pod wpływem alkoholu

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że kierowca trafił już do celi. 27-latek nie posiadał prawa jazdy i miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Pobrano mu krew do badań pod kątem sprawdzenia obecności środków odurzających. Policjanci ustalili, że kierowca transmitował swoją niebezpieczną jazdę na żywo w internecie. Kiedy sprawca wypadku wytrzeźwieje, zostaną mu postawione zarzuty karne, nie tylko za prowadzanie pod wpływem alkoholu i bez uprawnień, ale również za sprowadzenie realnego zagrożenia w ruchu drogowym i zniszczenie mienia.

Więcej o: