Nie żyje 17-latek, który prawdopodobnie wypadł z czwartego piętra. Zatrzymano 12 osób

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wyjaśnia okoliczności śmierci 17-latka, który prawdopodobnie wypadł z okna mieszkania na czwartym piętrze. Jego ciało znaleziono w piątek wieczorem pod jednym z bloków na Pradze-Południe. Policja zatrzymała 12 osób w tej sprawie.

W piątek wieczorem na Pradze-Południe doszło do tragicznego zdarzenia. Przy jednym z bloków znaleziono ciało 17-latka. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci nastolatka.

- W piątek o 22.23 otrzymaliśmy informację, że przy jednym z bloków na Pradze Południe leży mężczyzna. Na miejsce przyjechał patrol policji, pogotowie i prokurator. Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że mężczyzna prawdopodobnie wypadł z okna z jednego z mieszkań. W wyniku odniesionych obrażeń niestety 17-latek zmarł - mówiła Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z TVN24.

Zobacz wideo Praga. Motocyklista próbował uciec przed policją

Wypadek na Pradze-Południe. Nie żyje 17-latek

W związku ze sprawą zatrzymano 12 osób, przesłuchiwani są kolejni świadkowie. Jak przekazała rzeczniczka Prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga trwają czynności w tej sprawie i prokuratura nie może udzielić więcej informacji. Jak donosi "Super Express" w mieszkaniu miała odbywać impreza z udziałem kilkunastu osób. Nie wiadomo, co było przyczyną tego tragicznego zdarzenia.

Więcej o: