Śmiertelne potrącenie na Grójeckiej. Policja poszukuje świadków i prosi o przesyłanie nagrań

Policjanci z komendy na Ochocie szukają świadków wypadku, do którego doszło 22 lutego na ulicy Grójeckiej. Wówczas śmierć na miejscu poniosła potrącona przez samochód 70-letnia piesza.

"Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego w wyniku którego śmierć poniosła 70-letnia kobieta, a 74-letni mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Sytuacja miała miejsce w dniu 22 lutego 2021 roku około godziny 13:30 na ulicy Grójeckiej na wysokości PKP Warszawa Rakowiec" - przekazał mł. asp. Karol Cebula z Komendy Rejonowej Policji III (Ochota, Ursus, Włochy). 

Zobacz wideo Skradzionym autem uciekał przed policją. Wjechał na nieczynny most w Świerkocinie i wylądował w rzece

Stołeczna policja poszukuje świadków wypadku na ul. Grójeckiej. Śmierć poniosła w nim 70-letnia piesza

Wówczas, jak informowała stołeczna straż pożarna, samochód jadący Grójecką wypadł z drogi przez bariery i śmiertelnie potrącił kobietę, która szła chodnikiem. Drugi z pieszych w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. Natomiast kierowcy, którego zatrzymano na miejscu wypadku, nic się nie stało. 

Teraz stołeczni policjanci proszą o pomoc w ustaleniu dokładnych przyczyn wypadku. Każdy, kto posiada informację o zaistniałym zdarzeniu lub uwiecznił je w formie materiału wideo powinien skontaktować się z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na warszawskiej Ochocie.

Można to zrobić pod od numerami telefonów: 47 723 93 86, 47 723 93 87, 47 723 93 50 (nr całodobowy) lub poprzez adres e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: