Warszawa. Wypadek z udziałem samochodu SOP. Jedna osoba trafiła do szpitala

Na skrzyżowaniu Wołoskiej i Madalińskiego doszło w poniedziałek do wypadku z udziałem trzech samochodów. Jeden z nich należał do Służby Ochrony Państwa - poinformowała "Gazeta Stołeczna". W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

- Samochód skoda skręcał w lewo w ul. Kulskiego, jadąc ul. Wołoską od strony Galerii Mokotów. Samochód Służby Ochrony Państwa jechał ul. Wołoską w kierunku Galerii Mokotów. Uderzył potężnie w skodę - relacjonuje Dariusz Borowicz, fotoreporter "Gazety Stołecznej", który był na miejscu wypadku. 

- Samochód jest zgięty niemal w banana. Kierowca nieprzytomny, został zabrany do szpitala. Kierowca SOP jest w karetce, zabandażowali mu rękę - dodał.

Warszawa. Wypadek z udziałem samochodu SOPWarszawa. Wypadek z udziałem samochodu SOP Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Wyborcza.pl

Warszawa. Wypadek z udziałem samochodu SOPWarszawa. Wypadek z udziałem samochodu SOP Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Wyborcza.pl

Wypadek z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jak poinformował w rozmowie z portalem tvnwarszawa.pl rzecznik SOP ppłk Bogusław Piórkowski, funkcjonariusze formacji udzielili pomocy pasażerom skody. - Karetka zabrała jedną z tych osób do szpitala. Na miejscu trwają czynności policyjne. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane - powiedział. 

Samochodem SOP nie podróżowały osoby ochraniane. Reporter tvnwarszawa.pl przekazał, że w wypadku uczestniczyły w sumie trzy pojazdy: bus SOP-u, skoda oraz volvo. Ten ostatni pojazd został jednak uszkodzony w niewielkim stopniu.

Na miejscu działają służby - straż pożarna, pogotowie policja. Ulica Wołoska w kierunku Galerii Mokotów i ul. Rzymowskiego jest zablokowana. 

Zobacz wideo Wypadek w tunelu. Kierowca ciężarówki uderzył w inną ciężarówkę
Więcej o: