Wypadek pod Wyszkowem na trasie S8. Zderzyły się dwie ciężarówki i autobus. Utrudnienia na trasie

W środę rano pod Wyszkowem doszło do poważnego wypadku na trasie S8. Co najmniej osiem osób zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch ciężarówek z autobusem. Tylko jeden pas ruchu jest przejezdny w stronę Warszawy.

Między Niegowem a miejscowością Głuchy doszło do poważnej kolizji na trasie S8 w kierunku Warszawy. Autobus uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego. Tylko jeden pas ruchu jest przejezdny. Wcześniej cała trasa zablokowana, na miejscu działają służby.

Zobacz wideo Wypadek na oznakowanym przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Pieszą odrzuciło o kilkadziesiąt metrów

Wypadek na trasie S8 pod Wyszkowem

Komenda policji w Wyszkowie informuje o ośmiu osobach rannych. Kierowca autobusu na trasie Wyszków-Warszawa i niektórzy pasażerowie trafili do szpitala. Autobusem podróżowało 13 osób. Przód autobusu uderzył w tył naczepy ciężarówki. Kierowcy utworzyli korytarz życia, który umożliwił przejazd służb ratunkowych.

Policja zaleca objazd drogą serwisową od węzła Niegów oraz drogami alternatywnymi i apeluje o ostrożność, ponieważ drogi są oblodzone. Utrudnienia na trasie przewidywane są do około godziny 10 - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Więcej o: