Znów wypadek na ul. Sokratesa. Kobieta została potrącona na pasach

Na ul. Sokratesa doszło do kolejnego wypadku. Potrącona została kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Została przewieziona do szpitala.

O wypadku na ul. Sokratesa koło skrzyżowania z ul. Kaliszówka na warszawskich Bielanach poinformowała warszawska "Gazeta Wyborcza". O zdarzeniu policja dowiedziała się przed godz. 12:00.

- Na przejściu dla pieszych, oznakowanym, choć bez sygnalizacji świetlnej, została potrącona kobieta. Kierujący samochodem osobowym mówił, że nie jechał zbyt szybko. Niestety nie zdołał wyhamować - relacjonował reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński.

- Zanim policjanci przyjechali na miejsce, kobieta leżała na ulicy. Nie ruszała się. Podeszli świadkowie wypadku, wezwali pogotowie. Obecnie ranna przebywa w karetce, gdzie udzielono jej pomocy - przekazał reporter "Wyborczej" Dariusz Borowicz.

Obecnie policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Kierowca był trzeźwy.

To kolejny wypadek na ul. Sokratesa

Przypomnijmy, że w październiku 2019 roku na ul. Sokratesa doszło do tragicznego wypadku. 33-letni pieszy został tam śmiertelnie potrącony przez rozpędzone bmw, które wjechało z impetem na oznakowane przejście. Wcześniej mieszkańcy okolicy alarmowali, że na ulicy może dojść do tragedii.

Zobacz wideo Wypadek na oznakowanym przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Pieszą odrzuciło o kilkadziesiąt metrów
Więcej o: