Znów wypadek na ul. Sokratesa. Kobieta została potrącona na pasach

Na ul. Sokratesa doszło do kolejnego wypadku. Potrącona została kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Została przewieziona do szpitala.

O wypadku na ul. Sokratesa koło skrzyżowania z ul. Kaliszówka na warszawskich Bielanach poinformowała warszawska "Gazeta Wyborcza". O zdarzeniu policja dowiedziała się przed godz. 12:00.

- Na przejściu dla pieszych, oznakowanym, choć bez sygnalizacji świetlnej, została potrącona kobieta. Kierujący samochodem osobowym mówił, że nie jechał zbyt szybko. Niestety nie zdołał wyhamować - relacjonował reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński.

- Zanim policjanci przyjechali na miejsce, kobieta leżała na ulicy. Nie ruszała się. Podeszli świadkowie wypadku, wezwali pogotowie. Obecnie ranna przebywa w karetce, gdzie udzielono jej pomocy - przekazał reporter "Wyborczej" Dariusz Borowicz.

Obecnie policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Kierowca był trzeźwy.

To kolejny wypadek na ul. Sokratesa

Przypomnijmy, że w październiku 2019 roku na ul. Sokratesa doszło do tragicznego wypadku. 33-letni pieszy został tam śmiertelnie potrącony przez rozpędzone bmw, które wjechało z impetem na oznakowane przejście. Wcześniej mieszkańcy okolicy alarmowali, że na ulicy może dojść do tragedii.

Przejście dla pieszych przy ulicy Sokratesa, miejsce śmiertelnego wypadku. Protest mieszkancówMieszkańcy ul. Sokratesa protestują przeciwko "zabijaniu pieszych na drogach"

Zobacz wideo Wypadek na oznakowanym przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Pieszą odrzuciło o kilkadziesiąt metrów
Więcej o: