Część Warszawy bez ogrzewania. Kolejna awaria ciepłownicza

Spółka Veolia Energia Warszawa poinformowała, że wstrzymane zostały dostawy ciepła w trzech punktach w stolicy, m.in. w rejonie ul. Puławskiej 107. Tam awaria ma zostać usunięta do godz. 20:00.

"Od godz. 10:20 w rejonie ul. Puławskiej nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Poniżej zamieszczamy pełny wykaz budynków objętych wyłączeniem. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest o godz. 20:00" - czytamy w komunikacie na stronie spółki Veolia. Awaria dotyczy budynków przy ulicach: Bielawskiej 2, Merliniego 3, Puławskiej 107B, 107D i 107E.

Spółka poinformowała także, że przed 12:00 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła w okolicy ul. Elekcyjnej i ul. Dzielnej. Chodzi o budynki przy ulicach: Bitwy pod Lenino 1, Elekcyjnej 37 oraz Górczewskiej 91, a także Anielewicza 7 i 9, Dzielnej 2,4 i 6, Pawiej 4, Zamenhofa 5 i 7. W tym przypadku przywrócenie ciepła planowane jest o godzinie 17:00.

Kolejne awarie ciepłownicze

To już kolejne przerwy w dostawie ciepła, do jakich doszło w Warszawie w ostatnim czasie. M.in. w zeszły wtorek pisaliśmy o awarii na Mokotowie i Pradze Północ. Bez ogrzewania i ciepłej wody zostało wówczas ponad 100 budynków, w tym szpitale.

Seria awarii ciepłowniczych w stolicy zaczęła się w czwartek, 14 stycznia, od stołecznej Elektrociepłowni Żerań. W piątek i sobotę (15-16 stycznia) doszło do awarii na ulicy Jagiellońskiej na Pradze Północ, w niedzielę (17 stycznia) na Ursynowie. W poniedziałek (18 stycznia) wyłączenia były na Powiślu.

Zobacz wideo Awaria kolektora w Warszawie. Wojskowe ciężarówki w piaskowni
Więcej o: