Atak nożownika w hostelu na Woli. Zatrzymano 35-latka, "dźgnął poszkodowanego podczas awantury"

Policjanci zatrzymali 35-latka, który kilka dni temu w czasie awantury ranił nożem mężczyznę na terenie hostelu przy ul. Burakowskiej. "Został zatrzymany na warszawskich Włochach w pokoju hostelowym. Zaskoczony wizytą operacyjnych, nie stawiał oporu, został doprowadzony do komendy" - informuje policja.

W niedzielę około 16:00 policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie, że na terenie hostelu został zraniony mężczyzna. Jak ustalili, agresywny mężczyzna podczas kłótni chwycił za nóż, ranił nim pokrzywdzonego, a następnie uciekł. Poszkodowany trafił do szpitala. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem technika kryminalistyki. Skierowano tam również przewodnika z psem służbowym. W działania włączyli się także funkcjonariusze operacyjni.

"W wyniku intensywnych i skrupulatnych czynności policjanci ustalili możliwą tożsamość napastnika. 35-latek został zatrzymany na warszawskich Włochach w pokoju hostelowym. Zaskoczony wizytą operacyjnych, nie stawiał oporu, został doprowadzony do komendy" - relacjonuje kom. Marta Sulowska.

Napastnik jest znany policji

Jak informuje policja, mężczyzna był już wcześniej notowany. "Ośmiokrotnie przebywał w zakładzie karnym za liczne wykroczenia i przestępstwa przeciwko mieniu, był notowany za przestępstwo znieważenia i naruszenia nietykalności policjantów. Po skompletowaniu dokumentów podejrzewany mężczyzna zostanie przekazany do prokuratury rejonowej, gdzie będą wykonywane z nim dalsze czynności" - dodaje kom. Marta Sulowska.

Zobacz wideo Konieczny o mandatach: Nawet za czasów PRL-u istniały kolegia ds. wykroczeń
Więcej o: