Śmiertelny wypadek na stacji metra Centrum. Nie żyje jedna osoba

Około godz. 13:00 na stacji metra Centrum doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba zginęła pod kołami nadjeżdżającego pociągu.

O wypadku poinformował reporter warszawskiej "Gazety Wyborczej". - Do śmiertelnego wypadku doszło na stacji metra Centrum. Jeden z pasażerów skoczył pod koła nadjeżdżającego pociągu. Zginął na miejscu. Na miejscu pojawiły się służby, a pasażerowie, którzy przebywali w wagonach metra, zostali poproszeni o opuszczenie miejsca - relacjonuje dziennikarz.

Pociąg jechał w stronę Kabat. Śledczy ustalają przyczynę zdarzenia.

Działa komunikacja zastępcza

"Z powodu zdarzenia na stacji Centrum pociągi metra linii M1 kursują w pętlach KABATY - WILANOWSKA - KABATY i MŁOCINY - DW. GDAŃSKI - MŁOCINY. Stacje metra: Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie, Politechnika, Centrum, Świętokrzyska, Ratusz Arsenał zostały wyłączone z ruchu. Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa 'ZA METRO' na trasie: Metro Wilanowska - Puławska - Waryńskiego - Marszałkowska - gen. Andersa - Mickiewicza - Pl. Wilsona" - informuje warszawska komunikacja miejska.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy ze specjalistą, możesz skontaktować się z jedną z instytucji polecanych przez Centrum Wsparcia:

Kontakty dla osób w kryzysieKontakty dla osób w kryzysie liniawsparcia.pl/

Więcej o: