Efektowna iluminacja na Pałacu Kultury. Trzaskowski składa życzenia: Żeby towarzyszyła nam nadzieja

W noc sylwestrową na fasadzie Pałacu Kultury wykonano imponujący pokaz świateł. - Życzę wam z całego serca, aby kolejny rok tego od was nie wymagał, abyśmy jak najszybciej mogli znowu posmakować normalności i żeby towarzyszyła nam nadzieja - zwrócił się do mieszkańców Warszawy Rafał Trzaskowski.

Warszawa w tym roku zrezygnowała z hałaśliwych fajerwerków na rzecz barwnej iluminacji na Pałacu Kultury. Przed północą fasadzie potężnego gmachu pojawił się napis "Nadzieja", a następnie rakieta z "odlatującym" 2020 rokiem. Nadziei życzył warszawiakom także prezydent stolicy Rafał Trzaskowski

- Nadchodzi moment, na który czekaliśmy całymi miesiącami, kończy się rok 2020. Przyniósł nam cały szereg problemów, nieoczekiwanych wyzwań, utrudnień. I choć chyba wszyscy mamy świadomość, że 1 stycznia 2021 roku nasze problemy nagle się same nie rozwiążą, a epidemia w magiczny sposób się nie skończy, to koniec akurat tego roku przyjmujemy ze szczególną ulgą - powiedział Trzaskowski w życzeniach opublikowanych na Facebooku.

Życzenia Trzaskowskiego na Nowy Rok. "Nadzieja na lepsze jutro"

- Kochani, przez ostatnie miesiące wykazywaliście się niesamowitą odpowiedzialnością, solidarnością, hartem ducha. Życzę wam z całego serca, aby kolejny rok tego od was nie wymagał, abyśmy jak najszybciej mogli znowu posmakować normalności i żeby towarzyszyła nam nadzieja. I właśnie z nadzieją na lepsze jutro Warszawa wchodzi w rok 2021 - podkreślił prezydent Warszawy.

Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło
Więcej o: