Ursynów. Próbował zgwałcić 16-latkę w samochodzie. Policja opublikowała portret pamięciowy

Mokotowscy policjanci opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który w nocy z 28 na 29 sierpnia usiłował zgwałcić 16-letnią dziewczynę. Nastolatka chciała dojechać wówczas "stopem" na Ursynów i wsiadła do samochodu poszukiwanego.

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 sierpnia na parkingu przy ul. Łagiewnickiej w Warszawie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wynika, że około północy pokrzywdzona 16-latka chciała dostać się do swojej koleżanki na ul. Kuropatwy na warszawskim Ursynowie. O tej porze nie miała jak się tam dostać i postanowiła skorzystać z tzw. stopa. 

Zobacz wideo Policja zatrzymała 34-latka, który przez lata molestował seksualnie nieletnie córki swojej partnerki.

Ursynów. Policja opublikowała portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny. Próbował zgwałcić 16-letnią dziewczynę

"Stając na ul. Puławskiej na wysokości stacji Metro Wilanowska, zatrzymała samochód. Był to prawdopodobnie Jeep Grand Cherokee [...]. Za kierownicą siedział mężczyzna w wieku około 50 lat, średniej budowy ciała, około 180 cm wzrostu, siwe włosy. W trakcie podróży zatrzymał auto i próbował ją zgwałcić" - czytamy na stronie Komendy Rejonowej Policji II - Mokotów, Ursynów, Wilanów. Dziewczynie udało się jednak uciec z samochodu. 

Na podstawie zebranych danych policyjni technicy stworzyli portrety pamięciowy poszukiwanego mężczyzny.

Portret pamięciowy poszukiwanegoPortret pamięciowy poszukiwanego KRP II

Każdy, kto może udzielić funkcjonariuszom informacji na temat tożsamości napastnika lub też był świadkiem zdarzenia, proszony jest o kontakt z KRP Warszawa II znajdującej się przy ul. Malczewskiego 3/5/7. Można to zrobić również dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 28 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: