Warszawa. Śmiertelny wypadek w centrum miasta. Kierująca miała 2 promile alkoholu

W Warszawie przy al. Jana Pawła II doszło do tragicznego wypadku. Pijany kierowca wjechał w tył innego samochodu. W wyniku uderzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich zmarła.

Śmiertelny wypadek miał miejsce w sobotę 3 października około godz. 3:30. Zderzenie nastąpiło na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Stawki w Warszawie. Uderzenie w tył samochodu było bardzo silne. Tył uszkodzonego pojazdu został całkowicie wgnieciony.

Warszawa. Pijana kierująca wjechał w tył innego auta. Nie żyje jedna osoba

Portal Polsat News informuje, że jadące z przekroczeniem prędkości auto uderzyło w samochód stojący przed skrzyżowaniem. Pojazdem, który przekroczył prędkość, kierowała kobieta, u której wykryto około 2 promile alkoholu.

Uderzony samochód został wypchnięty na środek skrzyżowania. Dwoje pasażerów pojazdu zostało przetransportowanych do szpitala. Na miejscu okazało się, że obrażenia jednej z ofiar są bardzo poważne. Niestety, nie udało się uratować jej życia.

Na miejscu zdarzenia pojawił się prokurator oraz funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji, którzy badają wszystkie okoliczności sprawy. Akcję ratowniczą przeprowadzili strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Warszawie.

Zobacz wideo Koszalińska policja zatrzymała złodziei ferrari. A tak wyglądała jego kradzież. Złodzieje wyprowadzili samochód ze strzeżonego parkingu
Więcej o: