Nowy Dwór Mazowiecki. Zaginęła 24-letnia Jadwiga Kłopotek. Rodzina prosi o pomoc

Zaginęła 24-letnia Jadwiga Kłopotek. Ostatni kontakt z kobietą miał miejsce w piątek 25 września. Rodzina prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakieś informacje na temat miejsca jej pobytu o niezwłoczny kontakt z policją.

W piątek o godz. 20:30 Jadwiga Kłopotek napisała do swojej mamy, że wróciła do domu. Niestety, była to ostatnia wiadomość, jaką otrzymała od niej rodzina. Kiedy następnego dnia próbowano się do niej dodzwonić, telefon był nieaktywny. Siostra Jadwigi udała się do jej mieszkania przy ul. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, ale nie zastała nikogo w środku. Wszystkie rzeczy w mieszkaniu pozostawały na swoim miejscu, tak jakby Jadwiga miała niedługo wrócić.

Nowy Dwór Mazowiecki. Trwają poszukiwania 24-letniej Jadwigi. Rodzina nie miała z nią kontaktu od piątku

Rodzina zaginionej prosi, aby każdy, kto posiada wiedzę na temat miejsca jej pobytu albo okoliczności zaginięcia, zgłosił się na policję pod numer alarmowy 112.

Jadwiga Kłopotek była ubrana w ciemno-szarą kurtkę z jasnoniebieskim kapturem, ciemne legginsy oraz białe buty sportowe. Miała przy sobie niewielki plecak w kolorze czerwonym. Dziewczyna mierzy około 178 cm, ma szare oczy oraz ciemne blond włosy, które opadają poza ramiona. Jest średniej budowy ciała.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?
Więcej o: